محل تبلیغات شما

وب سایت یک وب سایت است ، درست؟ یا اشتباه. وب سایت غیر فعال ، گیج کننده یا خراب به برند شما آسیب می رساند. ما نمی گوییم که ممکن است به مارک شما آسیب برساند ، بلکه می خواهیم به آن آسیب برساند.

بنابراین چگونه می توانید خود را برای موفقیت تنظیم کنید؟ با طراحی کاملاً ناخوشایند از وب سایت ، می توانید یک وب سایت عالی ایجاد کنید.

ابتدا. در واقع طراحی وب چیست؟ اگر می خواهید بیاموزید طراحی وب به چه معناست ، چرا اینقدر مهم است و چگونه می توانید آن را درست انجام دهید ، این مطلب را بخوانید.

طراحی وب چیست
طراحی وب چیست

طراحی وب چیست؟

طراحی وب همان چیزی است که در هنگام استفاده از وب سایت ظاهر و احساس کلی را ایجاد می کند. این روند برنامه ریزی و ساخت عناصر وب سایت شما است ، از ساختار و طرح بندی گرفته تا تصاویر ، رنگ ها ، فونت ها و گرافیک ها.

طراحی وب دارای اجزای بی شماری است که برای ایجاد تجربه تمام شده یک وب سایت با هم کار می کنند ، از جمله طراحی گرافیک ، طراحی تجربه کاربر ، طراحی رابط ، بهینه سازی موتور جستجو و ایجاد محتوا. این عناصر نحوه ظاهر ، احساس و عملکرد یک وب سایت را در دستگاه های مختلف تعیین می کنند. اگر می خواهید در مورد کل روند کار بیشتر بدانید ، این راهنمای دقیق در ساخت یک وب سایت را بررسی کنید.

طراحی وب با توسعه وب که همان کد گذاری واقعی است که باعث عملکرد وب سایت می شود متفاوت است. هنگام ساختن وب سایت ، هم به طراحی وب و هم به توسعه وب نیاز داری. اگر چه می توانید طراحان وب را پیدا کنید که همچنین توسعه دهنده وب و (UX) هستند. این مجموعه مهارت های مجزا هستند.

طراحان وب ایده های شما را می گیرند و آنها را به ماکتی تبدیل می کنند که نشان می دهد وب سایت آینده شما چگونه خواهد بود. طراحان وب قسمت خلاقانه طراحی وب سایت را مدیریت می کنند.

توسعه دهندگان وب که بعضاً مهندس یا کد نویس نیز نامیده می شوند ماکتی که طراح وب شما ساخته است را می گیرند و آن را به زبان برنامه نویسی ترجمه می کنند تا در وب نمایش داده شود.

آنها وب سایت ها را کاربردی می کنند ، که اغلب به معنای ابزارک های کد گذاری سفارشی و ابزارهای دیگر است.

یک توسعه دهنده تجربه کاربر ، که به عنوان توسعه دهنده UX نیز شناخته می شود ، کسی است که وب سایت شما را کاربر پسند می کند. آنها مهارت های فنی و همچنین مهارت های طراحی را دارند و آنها را در ایجاد وب سایت هایی که بازدید کنندگان را جذب و نگه می دارند کار می کنند.

چرا طراحی وب مهم است؟

برداشت های اول واقعا مهم است. ما نمی توانیم به این نکته به اندازه کافی تأکید کنیم: اگر حضور وب قوی ندارید ، نام تجاری خود را عقب نگه می دارید.

مشتریان احتمالی که به دنبال نام تجاری شما در وب می گردند و چیزی نمی یابند ممکن است فکر کنند شما از تجارت خارج شده اید. اگر آنها چیز های زیر مجموعه را جستجو و پیدا کنند ، این تصور را ایجاد می کنند که شما خیلی به شرکت یا محصول خود اهمیت نمی دهید. با درست ساختن طراحی وب خود ، هر رابطه ای را که در وب سایت شما آغاز می شود روابط بسیار خوبی ایجاد کنید.

اکنون که دانستید کی به کیه ، بیایید برخی از نشانه های قابل توجه طراحی وب عالی و آنچه آن را از طراحی وب نه چندان متفاوت متمایز می کند ، بررسی کنیم.

طراحی وب خوب چگونه است؟

طراحی وب خوب ذهنی نیست. با انواع دیگر طراحی ، مانند تصویرگری یا طراحی برچسب ، بسیاری از موارد "خوب" به سلیقه بیننده بستگی دارد. با طراحی وب ، مرز بین "خوب" و "خوب نیست" بسیار بیشتر تعریف شده است. وب سایت خوب طراحی شده وب سایتی است که کاملاً تجربه ای را که بازدید کننده شما به دنبال آن است ایجاد می کند.

در وب تبدیل به معنای وادار کردن کاربر به یک اقدام خاص است. هنگامی که یک کاربر با اقدامی که وب سایت شما آنها را تنظیم کرده است دنبال می کند ، وب سایت شما اقدام به تبدیل می کند. تبدیل می تواند هر چیزی باشد ، مانند ثبت نام در خبرنامه ، خرید ، افتتاح حساب یا دسترسی به محتوای بیشتر در وب سایت.

طراحی وب موثر ، چندین عنصر مختلف را برای ارتقا تبدیل بهم نزدیک می کند. این شامل:

 • · استفاده جذاب از فضای منفی
 • · گزینه هایی که به وضوح برای کاربر ارائه شده است (هرچه کاربر انتخاب کمتری داشته باشد ، احتمال آشفتگی و گیج شدن او کمتر است)
 • · فراخوان واضح و واضح برای اقدام
 • · حواس پرتی محدود و سفر کاربر کاملاً تفکر شده (یعنی فقط استفاده از تصاویر و متنی که صد در صد مربوط به موضوع در صفحه هستند ، فقط دکمه هایی را نشان می دهد که منجر به اقدامات دلخواه می شوند و از تغییرات قلم برای تأکید و دعوت به عمل استفاده می کنند ، نه فقط به خاطر داشتن فونت های مختلف)
 • · طراحی ریسپانسیو (طرحی که تغییر اندازه داده و به صفحه کاربر تغییر جهت می دهد و استفاده از وب سایت را برای هر دستگاهی آسان می کند: تلفن ، رایانه لوحی ، لپ تاپ یا مرورگر دسک تاپ.
 • · قلمهایی با اندازه مناسب که از یک سلسله مراتب پیروی می کنند (نگاه کنید به "حواس پرتی محدود")
 • · مطالب و تصاویر مرتبط و با کیفیت که توجه خوانندگان شما را جلب می کند
 • · تعادل بین میزان متن و تصاویر موجود در هر صفحه (متن زیاد می تواند بازدید کننده را تحت فشار قرار دهد ، متن کم نیز می تواند به همان اندازه از بین برود)

اگر فکر نمی کنید گزینه های طراحی زیبایی بر تبدیلات تأثیر بگذارد ، دوباره فکر کنید. وب سایت شما باید جذاب باشد خصوصاً برای کاربر احتمالی شما ، بنابراین سعی کنید بفهمید که چه سبکی برای آنها صحبت می کند.

روی تصاویر چشم نوازی که با نام تجاری شما کار می کنند سرمایه گذاری کنید. از عکاسی آشکار از سهام دور باشید. درباره استفاده از تصاویر سهام در اینجا بیشتر بیاموزید. وب سایت شما باید جذاب باشد - خصوصاً برای کاربر احتمالی شما ، بنابراین سعی کنید بفهمید که چه سبکی برای آنها صحبت می کند

وفادار به برند خود ، کلید موفقیت در طراحی وب سایت است .حتی اگر با نام تجاری شما مطابقت نداشته باشد ، زرق و برق دارترین وب سایت نیز بی فایده است.

سایر عناصر سازنده یک طراحی وب موثر هستند

 • · دکمه ها
 • · فونت
 • · پالت رنگی
 • · تعادل بصری بین تصاویر خود و کپی در هر صفحه

البته ، طراحی وب خوب فقط فایده ای ندارد. بازدید کنندگان وب سایت هایی را دوست دارند که جذاب و متناسب با زیبایی برند ها باشند. مهم نیست که چگونه به آن دست می یابید ، ایجاد جذابیت در برند و عناصر طراحی که عناصر طراحی را تبدیل می کند ، نحوه پیروزی شما در طراحی وب است.

طراحی وب : چه چیزی کار نمی کند

ما بررسی کردیم که طراحی خوب چیست. حالا بگذارید کمی درمورد آنچه نیست صحبت کنیم.

به عنوان یک قاعده کلی ، بازدید کنندگان برای استفاده از وب سایت شما مجبور نیستند کاری انجام دهند. کل تجربه استفاده از وب سایت شما باید ساده و شهودی باشد.

در اینجا چند مثال آورده شده است: درخواست های واضح برای عمل طراحی وب عالی هستند. کد نویس ها طراحی وب بدی هستند. قلم های با کنتراست بالا ، طراحی وب هوشمند و موثری هستند. قلم های با کنتراست کم که خواندن آنها دشوار است ، طراحی وب ضعیفی هستند.

در اینجا چند عنصر دیگر برای جلوگیری از استفاده وجود دارد:

 • · حواس پرتی تصاویر و پس زمینه ها. به عنوان یک قاعده کلی ، از زمینه های کاشی کاری شده دوری کنید. اگرچه چند مورد انتخاب شده وجود دارد که پس زمینه کاشی کاری می تواند انتخاب خوبی باشد ، اما در بیشتر موارد باعث حواس پرتی می شود.
 • · طراحی غیر پاسخگو. امروزه وب سایت شما به سادگی نیاز به پاسخگویی به تلفن همراه دارد.
 • · پیوندها و دکمه های نامشخص بازدیدکنندگان مجبور نیستند پیوندها و دکمه ها را شکار کنند ، آنها باید بتوانند به سرعت ببینند که کدام تصاویر و متن آنها را به صفحات جدید می برد یا گزینه های خود را تأیید می کنند. به همین ترتیب ، کاربران باید بتوانند زمینه های قابل پر شدن را به وضوح تشخیص دهند.
 • · عکس های سهام عمومی و بی ربط و متن پر کننده بدون اطلاعات ارزشمند.

برخی از عناصر طراحی وب ، مانند طرح بندی شبکه ، ذاتاً انتخاب خوب یا بدی نیستند. از آنها می توان به طور موثر و بی اثر استفاده کرد. روش ها ، بنابراین مراقبت برای انجام صحیح آنها ضروری است

یکی دیگر از عناصر جذاب طراحی وب ، انیمیشن است. دیگر سال 1999 نیست ، شما نباید دنباله دار دنباله ای از مکان نما کاربر داشته باشید یا آنها را وادار کنید از یک ردیف همسترهای رقصنده عبور کنند تا به محتوای شما برسند. اما یک پاپ آپ خروجی متحرک که توجه بازدیدکنندگان را به سایت شما بازگرداند و آنها را مجبور به تبدیل کند؟ آره

چگونه می توان طراحی وب را انجام داد

طراحی وب یک فرایند پیچیده است و موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. خوشبختانه ، شما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید. هنگامی که با یک طراح وب حرفه ای کار می کنید می توانید به مهارت آنها اعتماد کنید تا نتیجه ای عالی بگیرید.

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید وب سایت مورد نیاز خود را بدست آورید. روشی که برای شما و شرکت شما مناسب است به میزان پیچیده ای از وب سایت شما ، میزان هزینه ای که می خواهید صرف کنید و میزان کارهایی که می توانید خود انجام دهید بستگی دارد.

می توانید مستقیماً با یک طراح وب مستقل کار کنید. به سادگی نمونه کارهای طراح را مرور کرده و طرحی را که بیشتر دوست دارید و متناسب با سبک و ظاهری است که می خواهید انتخاب کنید. یک طراح مستقل می تواند یک الگوی موجود را سفارشی کند یا یک الگوی کاملاً تازه برای وب سایت شما طراحی کند. اگر می خواهید وب سایت شما از ابتدا ساخته شود ، می توانید با یک فریلنسر که مهارت تحقق آن را دارد همکاری کنید.

اگر برای ایده پردازی برای طراحی وب سایت خود به کمک نیاز دارید ، یک مسابقه برگزار کنید.
در یک پلت فرم طراحی می توانید با ارائه خلاصه ای و ارائه طراحان بر اساس مشخصات خود ، یک مسابقه طراحی را برگزار کنید.

ایجاد سایت خود با یک وب سایت ساز نیز یک گزینه است. شما باید بیشتر کار کنید و اگر طراح نیستید به آنچه این سیستم عامل ها ارائه می دهند محدود خواهید شد ، اما همیشه می توانید یک طراح را برای سفارشی کردن یک الگو برای خود استخدام کنید.

همچنین می توانید با آژانس سازنده وب سایت های سفارشی همکاری کنید. اگر می خواهید از ابتدا یک وب سایت پیچیده بسازید ، این گزینه را انتخاب کنید ، اما توجه داشته باشید که این راه حل نهایی برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت.

آماده سرمایه گذاری در زمینه طراحی وب با کیفیت بالا باشید. هزینه طراحی وب شما بسته به پیچیدگی آن ممکن است چند میلیون باشد. هزینه ای که انجام می دهید متناسب با نیاز شماست.

بنابراین چگونه می توانید بفهمید که به یک وب سایت سفارشی احتیاج دارید یا الگویی شما را خوب می کند؟ همه اینها به آنچه شما برای انجام وب سایت خود نیاز دارید و آنچه برای آن برنامه ریزی کرده اید بستگی دارد. اگر مقیاس بندی بخشی از برنامه تجاری شماست ، یک وب سایت سفارشی تهیه کنید. اگر به موتور جستجوگر نیاز دارید ، اگر می خواهید آن را با نیازهای مختلف تجاری سازگار کنید ، اگر ایده های بسیار خاصی در مورد وب سایت دارید که خواستار ساختن آن با توجه به مشخصات شما است ، به یک وب سایت سفارشی نیاز دارید. وقتی اینها برای شما اولویت نیستند و بودجه زیادی ندارید ، الگوی سفارشی راهی برای پیشبرد آن است.

ایجاد وب سایتی که کارساز باشد

با داشتن یک نقش عملی در روند طراحی وب سایت خود ، تضمین می کنید که وب سایتی را دریافت می کنید که انتظارات شما را برآورده یا فراتر از آن باشد. درباره نام تجاری ، صدای خود و آنچه قصد دارید با وب سایت به دست آورید به طراح وب خود بگویید. هرچه اطلاعات آنها بیشتر باشد ، از تجهیزات بیشتری برخوردارند تا بتوانند طراحی وب بی نقصی را برای شما ارائه دهند. دید خود را برای آنها توضیح دهید و سپس به آنها اجازه دهید جادو کنند.

منبع: تیم تجارت الکترونیک ویلاآرتز


ویلاآرتز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید اینترنتی هر چی که بخوای بلاگفا چه شد؟ وبسایت کوچک پویا فروش انواع نژاد سگ و گربه تخفیف دونی ثبت شرکت و برند شاهین فتحی معمار Shahin Fathi Architect مفید نوشته